בית >תקנון ותנאי שימוש >

תקנון ותנאי שימוש באתר

 

 
ברוכים הבאים לאתר "MEDHOME" הפועל תחת  דומיין  לאתר "www.medhome.co.il", להלן: "האתר".

תקנון האתר להלן מאגד את תנאי השימוש באתר והינו מחייב את הבוחר להיכנס לאתר ולעשות בו שימוש כל שהוא. עצם הכניסה לאתר והגלישה בו משמעם כי הינך מקבל ומסכים לתנאי השימוש האמורים להלן.
 
האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות ו/או לעדכן הוראות תקנון זה בהתאם לשיקול דעתו.

תוכל ליצור עימנו קשר בנוגע לתקנון באמצעות פנייה בכתב דרך "צור קשר".

המכשירים מאושרים לשימוש בהתאם להוראות היצרן, כפי שאושרו על ידי הגופים המאשרים.

משכיר המכשירים אינו רופא ואין לראות באתר כללי ותמציתי זה, או בעצות הניתנים בו, כייעוץ רפואי, חוות דעת רפואית, אבחנה רפואית, או המלצה לטיפול רפואי. מטרת התכנים המופיעים באתר הינה לסייע למשתמש להרחיב את בסיס הידע האישי שלו בלבד,  וכל המסתמך על האתר ופועל על פיו עושה זאת באחריותו האישית המלאה. על המשתמש בתכני האתר לנהוג בהם ועל פיהם בזהירות מתאימה לצורך קבלת החלטות בנושאים רפואיים, לרבות התייעצות עם הרופא המטפל.

בכל מקרה בו קיימת בעיה רפואית או חשד לקיומה, יש להזמין ביקור אצל הרופא המטפל ולהיבדק.

תוכן האתר והמידע הכלולים בו עשויים להכיל טעויות, אי דיוקים או שגיאות. כמו כן נערכים בו מפעם לפעם שינויים במידע.

האתר ו/או מי מטעמו לא יישא בכל אחריות לכל נזק ו/או הפסד, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש בגין השימוש במידע המוצג באתר. בעצם השימוש באתר המשתמש מוותר על כל תביעה, דרישה או טענה מכל סוג שהוא כלפי צוות האתר.

המידע אותו הינך שולח באמצעות האתר יישמר במאגר המידע של האתר. במידה ואינך מעוניין בכך הנך מתבקש שלא למסור פרטים אישיים/מידע רגיש, ו/או לא לעשות שימוש בשירותי האתר.  

מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני, לרבות עיצוב האתר, התכנים המתפרסמים בו, וכל חומר אחר הכלולים בו הם של צוות האתר בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מהנזכרים לעיל ללא קבלת הסכמה בכתב ומראש.

MEDHOME  |  טלפון: 077-2062081  |  מייל: medhome100@gmail.com

התוכן באתר רשום בלשון זכר, אך הוא מיועד לשני המינים  |  תקנון ותנאי שימוש

הפעל נגישות

בניית אתרים